Date and time refer to the first match
Day 1 - A - Deadline: 22/11, h.18
Kedzierzyn-Kozle (14) | Olympiakos (2) | 3-1 |
Luneburg (5) | Ceske Budejovice (8) | 3-0 |
Piacenza (6) | Halkbank | 1-3 |
Maaseik (2) | Prague (11) | 0-3 |
Jastrzebski (13) | Guaguas | 3-0 |
Lube Civitanova (19) | Arcada Galati | 3-0 |
Rzeszow (4) | Tours (3) | 1-3 |
BR Volleys (13) | Benfica (4) | 3-0 |
Roeselare (1) | Ziraat Bankasi (59) | 1-3 |
Trentino (11) | ACH Ljubljana (1) | 3-1 |
|
Day 1 - B - Deadline: 22/11, h.18
Kedzierzyn-Kozle (9) | Olympiakos | 3-1 |
Luneburg (3) | Ceske Budejovice (13) | 3-0 |
Piacenza (1) | Halkbank (2) | 1-3 |
Maaseik | Prague (40) | 0-3 |
Jastrzebski (22) | Guaguas | 3-0 |
Lube Civitanova (7) | Arcada Galati | 3-0 |
Rzeszow (8) | Tours (4) | 1-3 |
BR Volleys (13) | Benfica (1) | 3-0 |
Roeselare | Ziraat Bankasi (15) | 1-3 |
Trentino (13) | ACH Ljubljana (1) | 3-1 |
|
Day 2 - Deadline: 28/11, h.17
Olympiakos (14) | Roeselare (1) | 0-3 |
Arcada Galati (19) | Maaseik | 1-3 |
Ceske Budejovice | Jastrzebski (24) | 0-3 |
Guaguas (4) | Luneburg (6) | 1-3 |
Halkbank (42) | BR Volleys | 3-2 |
Ziraat Bankasi (2) | Kedzierzyn-Kozle (3) | 3-2 |
ACH Ljubljana (3) | Rzeszow (21) | 0-3 |
Tours | Trentino (5) | 1-3 |
Prague | Lube Civitanova (12) | 0-3 |
Benfica (1) | Piacenza (13) | 1-3 |
|
Day 3 - Deadline: 12/12, h.18
Olympiakos (1) | Ziraat Bankasi (6) | 1-3 |
Arcada Galati (4) | Prague (6) | 3-2 |
Guaguas (32) | Ceske Budejovice (1) | 3-1 |
Maaseik | Lube Civitanova (20) | 0-3 |
Benfica | Halkbank (14) | 0-3 |
Rzeszow (1) | Trentino (5) | 0-3 |
ACH Ljubljana (5) | Tours (20) | 1-3 |
Luneburg (2) | Jastrzebski (7) | 1-3 |
Roeselare (10) | Kedzierzyn-Kozle (3) | 2-3 |
Piacenza (28) | BR Volleys | 3-1 |
|
Day 4 - Deadline: 19/12, h.17
Kedzierzyn-Kozle | Ziraat Bankasi (1) | 0-3 |
Jastrzebski (10) | Ceske Budejovice | 3-1 |
Luneburg (4) | Guaguas (13) | 0-3 |
BR Volleys | Halkbank (19) | 3-0 |
Piacenza (17) | Benfica | 3-0 |
Roeselare (26) | Olympiakos (7) | 0-3 |
Rzeszow (13) | ACH Ljubljana (5) | 3-0 |
Trentino (5) | Tours (1) | 3-0 |
Lube Civitanova (3) | Prague (3) | 3-0 |
Maaseik (2) | Arcada Galati (31) | 3-1 |
|
Day 5 - Deadline: 9/1, h.17
Olympiakos (12) | Kedzierzyn-Kozle (8) | 3-0 |
Arcada Galati | Lube Civitanova (7) | 3-2 |
Ceske Budejovice (14) | Luneburg (13) | 3-0 |
Guaguas | Jastrzebski (1) | 3-1 |
Tours (26) | Rzeszow (3) | 3-0 |
Ziraat Bankasi (3) | Roeselare | 3-2 |
ACH Ljubljana | Trentino (28) | 0-3 |
Halkbank (5) | Piacenza | 0-3 |
Benfica (3) | BR Volleys (19) | 1-3 |
Prague (16) | Maaseik | 3-1 |
|
Day 6 - A - Deadline: 17/1, h.17
Halkbank (1) | Benfica (1) | 3-2 |
Ceske Budejovice (6) | Guaguas (17) | 3-2 |
Jastrzebski (3) | Luneburg (4) | 3-0 |
Ziraat Bankasi | Olympiakos (10) | 3-0 |
BR Volleys (12) | Piacenza (12) | 0-3 |
Prague (3) | Arcada Galati (7) | 3-0 |
Tours (20) | ACH Ljubljana (1) | 3-0 |
Kedzierzyn-Kozle (14) | Roeselare (12) | 3-2 |
Trentino (8) | Rzeszow (4) | 2-3 |
Lube Civitanova (6) | Maaseik (6) | 3-0 |
|
Day 6 - B - Deadline: 17/1, h.17
Halkbank (1) | Benfica (3) | 3-2 |
Ceske Budejovice (7) | Guaguas (9) | 3-2 |
Jastrzebski (3) | Luneburg (5) | 3-0 |
Ziraat Bankasi (1) | Olympiakos (15) | 3-0 |
BR Volleys (8) | Piacenza (6) | 0-3 |
Prague (3) | Arcada Galati (8) | 3-0 |
Tours (8) | ACH Ljubljana (3) | 3-0 |
Kedzierzyn-Kozle (16) | Roeselare (10) | 3-2 |
Trentino (6) | Rzeszow (5) | 2-3 |
Lube Civitanova (11) | Maaseik (8) | 3-0 |
|
Ottavi And - Deadline: 30/1, h.19
Kedzierzyn-Kozle (1) | Halkbank (1) | 3-2 |
BR Volleys (5) | Tours | 3-1 |
Guaguas (25) | Prague | 3-0 |
|
Ottavi Rit - Deadline: 7/2, h.16
Tours (4) | BR Volleys (2) | 0-3 |
Prague (2) | Guaguas (4) | 3-1 |
Halkbank (20) | Kedzierzyn-Kozle | 3-0 |
|
Quarti And - Deadline: 21/2, h.16
Piacenza | Jastrzebski | 3-2 |
Halkbank | Lube Civitanova (3) | 1-3 |
BR Volleys | Trentino (1) | 0-3 |
Guaguas | Ziraat Bankasi (10) | 1-3 |
|
Quarti Rit - Deadline: 28/2, h.17
Jastrzebski | Piacenza | 3-0 |
Lube Civitanova (6) | Halkbank | 3-1 |
Trentino (2) | BR Volleys | 3-0 |
Ziraat Bankasi (8) | Guaguas | 0-3 |
|
Semifinali And - Deadline: 13/3, h.20
Trentino (1) | Lube Civitanova | 3-1 |
Jastrzebski (7) | Ziraat Bankasi | 3-0 |
|
Semifinali Rit - Deadline: 20/3, h.17
Lube Civitanova | Trentino (1) | 3-2 |
Ziraat Bankasi (2) | Jastrzebski (5) | 2-3 |
|
Finale - Deadline: 4/5, h.17
Trentino | Jastrzebski | 4/5 17:00 |
|